İstiklal Mah. Pr. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı Serdivan / SAKARYA
0544 548 0454
info@aloustaelektrik.com

Hemen Ara! Bize ulaşmak çok kolay…

Biz kimiz ?

Aloustaelektrik.com

Her türlü elektrik arzılarınız için ustalarımız sizlerin aramasını bekliyor. Sakarya’nın her semtine teknik servis ekibimiz en kısa zamanda işlerinizi hallediyor.

Hemen Ara

MARKALAR

Projelerimizde kullandığımız ürün markaları

Bizden haberler

Bizi yakından takip edin !

Elektrik Ustası

Elektrik ustası Elektrik ile çalışan cihazlar için yapılarda gerekli olan elektrik tesisatı elektrik ustası tarafından kurulmalıdır. Elektrik sistemleri kurulumları için ihtiyaç duyulan ustalar aynı zamanda elektrik arızaları içinde görev yapmaktadır. Her iki[…]

Devamını Oku

Acil Elektrikçi

Acil Elektrikçi Elektrik tesisatları bir yapının en önemli bölümlerinden birini oluşturur. Bu tesisatlar da oluşan sorunların ise kısa süre içerisinde çözülmesi önemlidir. Elektrik tesisatındaki sorunların zamanında çözülememesi tesisatın zarar görmesinin[…]

Devamını Oku

Topraklama

Topraklama Nedir? Topraklama; meydana gelebilecek bir hata durumunda oluşacak akım ve gerilimlerin elektrik tesisatına bağlı olan cihazları ve insan hayatını tehlikeye sokmasını önlemek için oldukça önemlidir. Topraklama, elektriğe karşı insan[…]

Devamını Oku

Hizmetlerimiz

Sizlere 7/24 hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Elektrik Proje Tasarımları

Tesislerinizin ihtiyacina uygun tüm proje ve etüd çalismalari uygulamaya yönelik teknik degerlerine uygun olarak titizlikle hazirlanir, bilindigi gibi ülkemizde projesiz yapilarin uygulamaya geçiste yasadigi sikintilara mahal vermemek için istek ve ihtiyaçlariniza uygun projeler üretiyoruz.Tüm projelerimizin kontrollük hizmetini verebilecek teknik yapıya ve tecrubeye sahip ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Elektrik Taahhüt

Bir yapının oluşturulması için imzalanması gereken pek çok sözleşme bulunmaktadır. Örneğin binanızın yangın tehlikesine karşı önlemlerin alınmış olduğunu belgeleyen yangın projesi sözleşmesi gibi. Bu sözleşmelerden biri de elektrik taahhüt sözleşmesi olarak karşımıza çıkar.

Kompanzasyon Sistemleri

Teknik olarak, Voltaj ile akım arasında, idealde faz farkı olmaz. Endüktif ya da Kapasitif yüklerin oluşturduğu etki neticesinde, akım sinyalinin, voltaj sinyaline göre maximum ±90 derecelik fazı kayar. Endüktif ve Kapasitif etki neticesinde oluşan voltaj ve akım sinyali arasındaki faz kaymasını düzelterek, ideale yakın (0 derecede) sabit tutmaya yarayan işleme KOMPANZASYON denir. 

Yangın İhbar Sistemi

Yangın algılama ve alarm sistemleri her türlü yapı, bina, tesis ve işletmelerde çıkabilecek yangınları daha başlangıç aşamasında tespit etmek, binada yaşayanları bu durumdan haberdar etmek, gerekli güvenlik birimlerine ve itfaiyeye haber vermek amacıyla kurulan hem can hem de mal korumaya yönelik sistemlerdir.

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsızlık, soygun, gasp olaylardan korunmak tüm insanların ortak ihtiyacıdır. Güvenlik sistemleri, bu tür kötü amaçlı eylemler peşinde olan kişilere karşı caydırıcılık etkisine ve zararın oluşmadan önlenmesini sağlama özelliğine sahiptir. Sistemin kurulacağı yerin fiziksel ve doğal özelliklerine göre uygun malzeme seçilmesi önemlidir. Ayrıca sistemin beyni olarak nitelendirilebilecek panel de güvenlik sistemlerinin en önemli unsurlarından biridir.

Kamera Güvenlik Sistemi

Güvenlik ihlalini engellemek amacıyla kullanılan CCTV veya yaygın kullanımıyla Güvenlik Kamera Sistemleri, hayatımızın bir parçası haline geldi. CCTV sisteminin, tüm şartlara uyan tek bir kalıp olarak kullanılmasından öte, ihtiyacı karşılayacak şekilde planlanmış olması gerekmektedir.

Periyodik Bakım Hizmeti

Bir tesisin devamlılığında en önemli husus olan elektrik ihtiyacının kesintisiz işleyişi için konusunda uzman ve deneyimli ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize elektrik planlı bakım ve kontrollerin yanı sıra periyodik pano kontrol, jeneratör bakımı, trafo bakımı, elektrik tesisat bakım ve iyileştirmeleri ile takip ve servis hizmetleri de sunmaktayız.

Elektrik Tesisat

Elektrik tesisatı nedir ? diye soracak olursak, tüm elektrik altyapısının, nasıl taşınacağının, nereye gideceğinin, nasıl kontrol edileceğinin, hangi aydınlatmaların kullanılacağının, prizlerin nerede olacağının ve benzeri tüm elektrik ihtiyaçlarının bir arada tamamlandığı bir aşamadır.

Projelerimiz

Bitirmiş olduğumuz projeleri sizinle paylaşıyoruz.

İletişim

Elektrik bakımı konusunda yardıma mı ihtiyacınız var ?