İstiklal Mah. Pr. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı Serdivan / SAKARYA
0 507 457 25 15
info@aloustaelektrik.com

Biz kimiz ?

Siz alo diyin biz gelelim

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

2012 yılından bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan şirketimiz, bilgili ve güler yüzlü personeli ile e n kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır. Odak noktamız; siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak ve sektördeki gelişmeleri takip edip uygulayarak sürekli yüksek standartlarda hizmet üretmektir.

Kurumsal Amacımız

Kuruluş amacı her türlü mühendislik hizmetlerinde kaliteli ve standartlara uygun hizmet üretip insanlığa sunmaktır. Bu anlayış içinde başta inşaat sektörü olmak üzere elektrik tesisatı, otomasyon, izolasyon çalışmaları hizmet alanlarımız içerisindedir. Firmamızın tüm süreçlerinin çalışanlarımızında katılımı ile sürekli olarak iyileştirilmesi, karşılıklı güven ve saygının esas olduğu, firmamızın performansı ve itibarı konusunda herkesin kendini sorumlu hissettiği bir çalışma ortamı sağlanarak verimliliğin arttırılması, müşterilerimizin beklentiklerini en iyi şekilde karşılayabilecek ürün ve hizmet sunulmasıdır.

Ürün kapasitesi ve rekabet gücünü sürekli arttırarak daha fazla tüketiciye ulaşmayı hedefleyen firmamız geleceğe güvenle bakmaktadır.